गोरखा नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
राज पन्त | विना श्रेष्ठ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
विशेश्वर कट्टेल | सम्झना देवकोटा | ||||
कृष्ण राना | कन्चन कुमाल | ||||
ज्ञानेन्द्र कुमाल | पूर्णमाया वन्त | ||||
गोरखा वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोरखा वडा नं. १२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गोरखा वडा नं. १३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गोरखा वडा नं. १४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
दीपक कँडेल | चेतकुमारी श्रेष्ठ | ||||
– विजयी | |||||
जुद्धविलास भण्डारी | सिर्जना रेग्मी | ||||
विवश चिन्तन (गुणराज देवकोटा) | पम्फा बसेल | ||||
– विजयी | |||||
अशोक देवकोटा | दवीमाया गिरी | ||||
पालुङटार वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पालुङटार वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलिकोट गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
इन्द्रकुमार गुरुङ | जनककुमारी काइराला | ||||
धनीराम घले | कृष्णकुमारी गुरुङ | ||||
विष्णु भट्ट | सनमायाँ गुरुङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
जितबहादुर घले | सिर्जना पोख्रेल | ||||
सुलीकोट वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सुलीकोट वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
राजु गुरुङ | रिता देवकोटा | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
प्रेम गुरुङ | कुमारी धिताल | ||||
नवराज पुडासैनी | दीपा गुरुङ | ||||
महेष गुरुङ | सुमित्रा ढकाल | ||||
सिरानचोक वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
सिरानचोक वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अजिरकोट गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
फणिन्द्र धिताल | चन्द्रमाया गुरुङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
गुणबहादुर | गिता सापकोटा | ||||
दीपक देवकोटा | आशा तमु | ||||
गणेश तामाङ | सीता पोखरेल | ||||
अजिरकोट वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अजिरकोट वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अजिरकोट वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अजिरकोट वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अजिरकोट वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
पूर्ण दहाल | कल्पना नेपाली | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
बकबहादुर लामा | मिना बराम | ||||
जगन्नाथ खनाल | अमृता आमा | ||||
हुकुम खड्का | मनकुमारी गुरुङ | ||||
आरुघाट वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आरुघाट वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
होमबहादुर गुरुङ | ललिता अधिकारी | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
विष्णु पन्त | विमला पुलामी मगर | ||||
दीपक तिमल्सिना | पुर्णा थापा | ||||
कुमारी तिवारी | दुर्गा थापा | ||||
गण्डकी वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गण्डकी वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
धनबहादुर गुरुङ | छेपाङ लामा | ||||
– विजयी | |||||
सूर्यकुमारी गुरुङ | लोप्साङ लामा | ||||
लाक्पा डोल्डुप लामा | कुमारी गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
रेन्जिन दोर्जे लामा | रन्जना ढकाल | ||||
चुमनुव्री वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चुमनुव्री वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
सन्तोष गुरुङ | फुलमाया गुरुङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
2 | सुस्मिता घले | ||||
सूर्य गुरुङ | आशा तमु | ||||
लक्ष्मण गुरुङ | |||||
धार्चे वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
धार्चे वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
ईश्वर पाण्डे | विनु वाग्ले | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
सुरेशबाबु श्रेष्ठ | कविता अर्याल | ||||
लोकप्रसाद बन्जरा | लीला श्रेष्ठ | ||||
चित्रकुमार श्रेष्ठ | मिलन न्यौपाने | ||||
भिमसेन वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भिमसेन वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
कृष्ण आले | शर्मिला श्रेष्ठ | ||||
मनोज जोशी | लुना थापा मगल | ||||
रमेश थापा | इन्द्रिरा तिवारी | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
गोपालबाबु श्रेष्ठ | कल्पना थापा | ||||
शहिद लखन वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
शहिद लखन वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||