चाँगुनारायण नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
राजाराम खड्का | राधा काकौ | ||||
सोमप्रसाद मिश्र | डिना वाँस्तोला | ||||
शिवप्रसाद अधिकारी | लक्ष्मी खड्का | ||||
रवीन्द्रप्रताप शाह | यवती कार्की | ||||
चाँगुनारायण वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
राजेश खड्का | |||||
सुजनकुमार न्यौपाने | |||||
राजेश्वर अवाल | |||||
ईश्वर थापा | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
शिवहरि केसी | |||||
मनोज केसी | |||||
नरेश खड्का | |||||
सन्तोष केसी | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
धर्मराज थापामगर | |||||
श्यामसुन्दर धिमाल | |||||
सुमन दाहाल | |||||
हरिप्रसाद शर्मा दाहाल | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
गोपालप्रसाद पोखरेल | |||||
बुद्धिलाल मर्हजन | |||||
रामकुमार तामाड | |||||
बुद्धिकमार व्यासी | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
जयन्द्र खड्का | |||||
रामहरि थापा | |||||
रामभक्त केसी | |||||
नवेन्द्रकुमार थापा | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
राजु लामा | |||||
सन्ते वाइबा | |||||
दीपक लामा | |||||
धनबहादुर लामा | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
ज्ञानबहादुर केसी | |||||
राधाकृष्ण लामिछाने | |||||
श्यामकृष्ण नायजू श्रेष्ठ | |||||
केशवप्रसाद अधिकारी | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
नजक खत्री | |||||
परासर सापकोटा | |||||
राजेन्द्र तिमल्सिना | |||||
कुबेर खत्री | |||||
चाँगुनारायण वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
टंकबहादुर थापा | |||||
सवास ढुंगाना | |||||
माके रामलाल न्हेम्हाफुकी | |||||
बच्चुराम पराजुली | |||||
भक्तपुर नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
रामप्रसाद कासुला | गंगालक्ष्मी अवाल | ||||
६५३२ | |||||
विष्णुप्रसाद सुवाल | कृष्णमाया त्वनवासु | ||||
६५३२ | ५२९५ | ||||
सत्यलाल मुल | इन्द्रमाया सुवाल | ||||
४२१० | ३३०५ | ||||
सुनील प्रजापति | रजनी जोशी | ||||
२५५६८ – विजयी | २५६६० – विजयी | ||||
भक्तपुर वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
पवन भुजू | |||||
नारायण्सुन्दर किन्ताखल | |||||
सुनिल गोठे | |||||
धनबहादुर शिल्पाकार | |||||
भक्तपुर वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
नारायणबहादुर बासुकला | |||||
कष्णप्रसाद नपित | |||||
राकेश सुवाल | |||||
हरिप्रसाद बासुकाल | |||||
भक्तपुर वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
ओमप्रकाश भुजू | |||||
रामरत्न शिलाकार | |||||
कृष्णहरि सैँजू | |||||
सानुकाजी श्रेष्ठ | |||||
भक्तपुर वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
सुन्दर भोले | |||||
अजय घेमसू | |||||
तुलसी भक्त सुवाल | |||||
भक्तपुर वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
धर्मराज खाइतु | |||||
विक्रम भोले | |||||
ओमशरण अमात्य | |||||
विष्णुप्रसाद त्वनाबासु | |||||
भक्तपुर वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रमेश राजचल | |||||
भूपेन्द्र प्रसाद | |||||
राजेश फाँजू | |||||
रामभक्त सुवाल | |||||
भक्तपुर वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
कृष्णप्रसाद तुल्सीवाख्यो | |||||
शिवलाला बाहला श्रेष्ठ | |||||
पञ्चराम गोर्खाली | |||||
भक्तपुर वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
लक्ष्मी भक्त गोसाई | |||||
श्यामसुनदर प्रजापति | |||||
कृष्णप्रसाद ह्योड्यो | |||||
भक्तपुर वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
किरण प्रजापति | |||||
रवीन्द्र लाछिमस्यू | |||||
अभिमन्यु नापित | |||||
सुशीला नापित | |||||
भक्तपुर वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
कृष्णकुमार सुवाल | |||||
पुर्णराम घटुव | |||||
बालप्रसाद शाही | |||||
मध्यपुर थिमी नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
अष्टकुमार कवे | अञ्जना मदिकर्मी | ||||
१०८४६ | १०६७८ – विजयी | ||||
मदनकुमार श्रेष्ठ | |||||
१३९६० – विजयी | |||||
प्रतिमा श्रेष्ठ | सुचित्रा श्रेष्ठ | ||||
९६३ | ४८ | ||||
केदार खड्का | |||||
७७६२ | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
सुरज खड्का | |||||
अष्टकुमार कंबे | |||||
श्यामकृष्ण डंगोल | |||||
नारायणबहादुर बुढाथोकी | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
राम थापामगर | |||||
हेमराज गौतम | |||||
राजन आलेमगर | |||||
श्यामजंग सिजापति | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
प्रेमबहादुर कुटू | |||||
भुवन केसी | |||||
रविन थापा | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
कुमार श्रेष्ठ | |||||
बालकृष्ण श्रेष्ठ | |||||
कृष्णलाल गोजा श्रेष्ठ | |||||
लक्ष्मीभक्त लाखे श्रेष्ठ | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दिलकृष्ण प्रजापति | |||||
अमृतमान श्रेष्ठ | |||||
जगतमान प्रजापति | |||||
चन्द्रकृष्ण प्रजापति | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
इन्द्रबहादुर प्रजापति | |||||
दिलकृष्ण आँस प्रजापति | |||||
कृष्णमान प्रजापति | |||||
भुवनवाग श्रेष्ठ | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दिनेश धजू | |||||
पूर्णकाजी कवाडी | |||||
राजेश बाडे | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दिलकृष्ण प्रजापति | |||||
लक्ष्मीकृष्ण खप श्रेष्ठ | |||||
विक्रम बुढा | |||||
मध्यपुर थिमी वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामकाजी चक्रधर | |||||
श्यामकृष्ण राजवाहक | |||||
सूर्य विनायक नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
विष्णुराज कार्की | कल्पना राजथला | ||||
१०१७५ | ८९०७ | ||||
बासुदेव थापा | जुना बस्नेत | ||||
१२१३५ – विजयी | १२८३२ – विजयी | ||||
जीवन तज | पूण्यवती चौलागाई | ||||
१३८४ | १३८७ | ||||
प्रविण शर्मा ढुड्गेल | जयन्ति बुढाथोकी | ||||
सूर्य विनायक वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
मनोजकुमार कार्की | |||||
सानुकाजी कायस्थ | |||||
सुदर्शन बुढाथोकी | |||||
भुपेन्द्रराज राउत | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
कमलनाथ आचार्य | |||||
रवि श्रेष्ठ | |||||
दिनेश खड्का | |||||
कृष्ण सिलवाल | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
शिवशरण खत्री | |||||
राजकुमार सिलवाल | |||||
भिष्मा पराजुली | |||||
सुरेन्द्र रजौरा | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
देवीप्रसाद न्यौपाने | |||||
उत्तम थापा | |||||
जुजुभाइ राजथला | |||||
कृष्णहरि खड्का | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
बालकृष्ण थापा | |||||
राजकुमार जोशी | |||||
राजाराम विशंखे | |||||
विकेश ढुंगेल | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामेश्वर ध्वजू | |||||
कृष्णगोपाल त्वायना | |||||
रामसुन्दर सुवाल | |||||
विष्णुप्रसाद राजथला | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
कृष्णभक्त खत्री | |||||
रविन्द्र सापकोटा | |||||
बासुदेव न्योपाने | |||||
धर्मराज थापा | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
बिनोद भट्टराई | |||||
किरण थापामगर | |||||
सानुकान्छा आलेमगर | |||||
नारायण थापा | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
माधव खत्री | |||||
उपेन्द्रराज केसी | |||||
नकुल राजामगर | |||||
मुकुन्द भण्डारी | |||||
सूर्य विनायक वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
राजेशसिंह देउजा | |||||
शिवराम राउत | |||||
समित लागेजु | |||||
भगवान थापा | |||||