घरपझोङ गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
चन्द्र घले | कोमलमाया गुरूङ | ||||
मनबहादुर गुरूङ | बेदबहादुर गुरूङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
रामकृष्ण गुरूङ | निशा गुरूङ | ||||
4 | |||||
घरपझोङ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
घरपझोङ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
घरपझोङ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
घरपझोङ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
घरपझोङ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
थासाङ गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
बिनोद गुरूङ | छिरिङ अोङ्मा गुरूङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
कान्छा घले | मिङ्खु गुरूङ | ||||
याङ्डुङ् गुरूङ | |||||
4 | |||||
थासाङ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
थासाङ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
थासाङ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
थासाङ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
थासाङ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
मिङ्मा छिरिङ लामा | |||||
स्वतन्त्र | राजु विष्ट | ||||
– विजयी | |||||
2 | ढोका गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
दालोमे वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
अनिता लामा | मुनिन्द्रजंग गुरूङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
लोकेन्द्रबहादुर घले | टिकनीदेवी गुरूङ | ||||
पासाङ विष्ट | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
लोमन्थाङ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
फेन्चोकछेप्तेन गुरुङ | |||||
– विजयी | |||||
2 | ढिकी गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||