पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
रामजी कुँवर | |||||
मानबहादुर जिसी | मञ्जुदेवी गुरुङ | ||||
गोमा ढकाल | |||||
गिता गुरुङ | रमेशबहादुर खत्री | ||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
टंकप्रसाद शर्मा | |||||
शारदाकुमारी पराजुली | |||||
डिल्लीराम अधिकारी | |||||
मैलाल गुरुङ | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामेश्वर मल्ल | |||||
दिननाथ सुवेदी | |||||
जीवनविक्रम राणा | |||||
विदुरविक्रम राणा | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रविन्द्रबहादुर प्रजु | |||||
शशीधर पराजुली | |||||
सनकमान सिके | |||||
मोतीमान शाक्य | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
शंकरप्रसाद बास्तोला | |||||
कृष्ण पराजुली | |||||
लोकनाथ भण्डारी | |||||
युद्धबहादुर कोइराला | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामजीप्रसाद कोइराला | |||||
धनबहादुर नेपाली | |||||
प्रकाश कोइराला | |||||
रुमबहादुर थापामगर | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
जगतबहादुर पहारी | |||||
हेमकुमार श्रेष्ठ | |||||
लीलाधर अधिकारी | |||||
गणेशबहादुर ढकाल | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामप्रसाद बस्ताकोटी | |||||
रामचन्द्र बराल | |||||
जनकराज पराजुली | |||||
कान्छाकुमार जलारी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
शारदा गिरी | |||||
रुद्रनाथ बराल | |||||
लक्ष्मीप्रसाद सुवेदी | |||||
राजु पौडेल | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामराज लामिछाने | |||||
गोविन्द तुलाचन | |||||
यमुना गरुङ | |||||
नरबहादुर श्रेत्री | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
राजकुमार गुरुङ | |||||
महेन्द्रकुमार गरुङ | |||||
सुर्यबहादुर बानियाँ | |||||
मनवीर गरुङ | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
मोहनप्रसाद वास्तोला | |||||
देवेन्द्र वास्तोला | |||||
हर्कमान विश्वकर्मा | |||||
विकास वास्तोला | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
रामबहादुर कार्की | |||||
ऋषिराम लामिछाने | |||||
मीनबहादुर गरुङ | |||||
खड्कबहादुर लाभाजु | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
बजिरमान श्रेष्ठ | |||||
लेखबहादुर तामाङ | |||||
तिलकबहादुर गुरुङ | |||||
रामेश्वर कोइराल | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
बोधबहादुर कार्की | |||||
प्रेमबहादुर कार्की श्रेत्री | |||||
खड्क बहादुर बिश्वकर्मा | |||||
अमृतबहादुर कार्की | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
टोपबहादुर थापा | |||||
प्रकाश पौडेल | |||||
भक्तबहादुर खत्री | |||||
रोमबहादुर भण्डारी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
पदमर्सि गरुङ | |||||
जीवनप्रसाद आचार्य | |||||
दुर्गाप्रसाद आचार्य | |||||
डण्डीराज आचार्य | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
पुण्डरीप्रसाद बराल | |||||
तीर्थराज अधिकारी | |||||
वनुमाया खत्री | |||||
चन्द्रबहादुर पोखरेल | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
भरतबहादुर थापा | |||||
रणबहादुर थापा क्षेत्री | |||||
टीकाराम तिमिल्सिना | |||||
बलबहादुर खड्का | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. १९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
पुष्पेन्द्र पाण्डे | |||||
शोभामोहन पौडेल | |||||
कर्णबहादुर गर्बुजा पुन | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
महेन्द्र अधिकारी | |||||
समिबहादुर गुरुङ | |||||
डिल्लीराम न्यौपाने | |||||
नेत्रबहादुर बस्नेत | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २१ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
केवल गिरी | |||||
खगराज आचार्य | |||||
श्रीराम सुवेदी | |||||
धनबहादुर कार्की | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
अशोक गुरुङ | |||||
मित्रलाल बराल | |||||
केशव पौडेल | |||||
भीमनाथ बराल | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
विष्णुप्रसाद पराजुली | |||||
दाबहादुर विश्वकर्मा | |||||
भूमिप्रसाद पराजुली | |||||
पूर्णाखर सुनार | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
भरत बहादुर अधिकारी | |||||
ओमप्रसाद सुवेदी | |||||
बलराम सुवेदी | |||||
लालु प्रसाद अधिकारी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दान बहादुर थापा | |||||
शोभाकार तिम्सीना | |||||
माधव शारण पौडेल | |||||
टेक बहादुर थापा | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
मुरारी शर्मा | |||||
नारायण प्रसाद बराल | |||||
मेघराज भण्डारी | |||||
ईन्द्र बहादुर धर्ती | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
पुर्ण कुमार गुरुङ | |||||
कुमार गुरुङ | |||||
बोध राज लामिछाने | |||||
कृष्ण प्रसाद रेग्मी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
विकाश लामा गुरुङ | |||||
निर्मल सुनार | |||||
भोज राज भुर्तेल | |||||
4 | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. २९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दिप माणि भण्डारी | |||||
चेत बहादुर गुरुङ | |||||
चिज कुमारी सुनार | |||||
ओम बहादुर थापा मगर | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ३० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
दुर्गा प्रसाद सुवेदी | |||||
श्री राम पोखरेल | |||||
संगीता पुन | |||||
माधव प्रसाद तिवारी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ३१ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
शरदराज सुवेदी | |||||
कमल बहादुर थापा क्षेत्री | |||||
सुरेन्द्र कडेल | |||||
बलराम तिवारी | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ३२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
अम बहादुर पुन | |||||
श्री प्रसाद पन्थी | |||||
हरि प्रसाद धमला | |||||
पोखरा लेखनाथ वडा नं. ३३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
भोजराज आचार्य | |||||
शिव प्रसाद आचार्य | |||||
गोपाल पुन | |||||
अमृतरश्वर अधिकारी | |||||
अन्नपूर्ण गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
युवराज कँुवर | खिमकुमारी गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
विष्णुबहादुर केसी | सगुन गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
धर्मबहादुर गुरुङ | हरिमाया तिमिल्सिना अधिकारी | ||||
कुलबहादुर गुरुङ | दिलकुमारी ढकाल अधिकारी | ||||
अन्नपूर्ण वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अन्नपूर्ण वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
खुसीमान गुरुङ | वासुदेव गिरी | ||||
कर्णबहादुर गुरुङ | कृष्णकुमारी पौडेल दवाडी | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
3प्रवीण अधिकारी | टेकनाथ गौतम | ||||
पूर्णबहादुर गुरुङ | कुन्ती गुरुङ | ||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
माछापुच्छ्रे वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
देवीजंग गुरुङ | पर्वाश्री गुरुङ | ||||
वेदबहादुर गुरुङवेदबहादुर | विष्णुमाया आचार्य (पौडेल) | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
राधा सापकोटा | |||||
4 | नन्दसिरी गुरुङ | ||||
मादी वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
मादी वडा नं. १२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
प्रकाशमोहन खनाल | गी माया गुरुङ | ||||
नवराज ओझा | लाल सुब्बा गुरुङ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
निर्मला सुवेदी | पुष्पराज खनाल | ||||
इन्द्रबहादुर माल | फूललक्ष्मीदेवी शाही | ||||
रुपा वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
रुपा वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||