गल्याङ नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
लालगोपाल अर्याल | खगिसरा भण्डारी | ||||
भूपराज अधिकारी | देवीमाया मगर | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
लोकेन्द्र थापा | रीता खनाल | ||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
गल्याङ वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
शिवकुमार गिरी | बिमला श्रेष्ठ | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
बुद्धिमान श्रेष्ठ | सरस्वती भट्टराई | ||||
हरि भट्टरार्इ | सीता अाचार्य | ||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
चापाकोट वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
तुलसीराम रेग्मी | हिरादेवी शर्मा | ||||
सीमा क्षेत्री | महेश पुरी | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
दुर्गानारायण ढकाल | इश्वरी सिग्देल अर्याल | ||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. १२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. १३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
पुतलीबजार वडा नं. १४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
छायाँराम खनाल | सीमा केसी कर्माचार्य | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
सन्तोष केसी | सरस्वती अधिकारी | ||||
पदमकुमार श्रेष्ठ | चन्द्रबहादुर रोका | ||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
भीरकोट वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ नगरपालिका | |||||
मेयर | उप मेयर | ||||
दिलिपप्रताप खाँड | कल्पना तिवारी | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
पुण्यप्रसाद अर्याल | खगिसरा थापा | ||||
हुमबहादुर गुरूङ | नेत्रकुमारी पाैडेल भट्टरार्इ | ||||
छमकला कुँवर | दोर्णबहादुर गुरूङ | ||||
वालिङ वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ९ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. १० | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. ११ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. १२ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. १३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
वालिङ वडा नं. १४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
दीर्घनारायण अर्याल | माया केसी | ||||
– विजयी | |||||
मोहन अधिकारी | चुनकुमारी गुरुङ | ||||
– विजयी | |||||
बालकृष्ण पाैडेल | कमला खड्का | ||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
अर्जुनचौपारी वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
प्रदीप पाैडेल | गीता चापागार्इं | ||||
सुधीर पौडेल | शर्मिला पौडेल | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
कल्पना कार्की | नेगेन्द्र पाैडेल | ||||
गणेश शर्मा ढकाल | मिनादेवी शर्मा | ||||
आँधिखोला वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
आँधिखोला वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
शेरबहादुर थापा | तुलसा पाण्डे | ||||
खिम थापा | सावित्री कोइराला | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
इन्द्रकुमार थापा | कमला देवी विश्वकर्मा | ||||
कालीगण्डकी वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
कालीगण्डकी वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
फेदीखोला गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
तारापति सुवेदी | मायादेवी पनेरू | ||||
घनश्याम सुवेदी | देवी थापा क्षेत्री | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
लक्ष्मी पाैडेल | नन्दकुमारी गुरूङ | ||||
फेदीखोला वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
फेदीखोला वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
फेदीखोला वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
फेदीखोला वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
फेदीखोला वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
चाैबहादुर गुरूङ | देवी थापा मगर | ||||
चुनप्रसाद शर्मा | मनुकुमारी थापा | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
जोगकुमारी गुरूङ | जगतबहादुर थापामगर | ||||
बिरुवा वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
बिरुवा वडा नं. ८ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास गाउँपालिका | |||||
अध्यक्ष | उपाध्यक्ष | ||||
देवकुमार मानन्धर | लिला थापा | ||||
खिमनारायण मानन्धर | झनमाया पराजुली | ||||
– विजयी | – विजयी | ||||
नन्दकुुमार थापा | मिठु लम्साल नेकपा | ||||
हरिनास वडा नं. १ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. २ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. ३ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. ४ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. ५ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. ६ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
हरिनास वडा नं. ७ | |||||
वडा अध्यक्ष | सदस्य | सदस्य | सदस्य | सदस्य | |
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||